Zabiegi oczyszczania

Zabieg oczyszczania jest jednym z bardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Niezależnie od rodzaju cery każdy odczuwa co jakiś czas potrzebę oczyszczenia skóry, a przede wszystkim usunięcia zaskórników. Oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka, likwidację zaskórników, poprawę wyglądu cery, jej rozjaśnienie oraz odświeżenie. Stosowane w celu dotlenienia i poprawy kolorystyki cery. Zabieg oczyszczania twarzy można wykonywać w każdym wieku. Powinien być stosowany często jako zabieg początkowy przygotowujący skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów na ciało, które pozwolą odzyskać nie tylko piękny wygląd, ale i dobre samopoczucie. Preparaty wykorzystywane podczas zabiegów są pochodzenia naturalnego,zawierają cenne składniki odżywcze, wpływają kojąco i regenerująco na skórę. Dzięki zabiegom można oczyścić organizm z substancji toksycznych, poprawić krążenie, ujędrnić skórę.

Zabiegi oczyszczania

- Twarzy
- Dekoltu
- Pleców

5 metod oczyszczania!.

Gabinet Kosmetyczny - MONA

Gabinet Kosmetyczny "Mona" istnieje od 2000 roku. Usługi, jakie świadczymy mają na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz całego ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn.Efekty po zabiegu oczyszczania twarzy:

- usunięcie martwych komórek naskórka.
- odświeżenie i odżywienie skóry.
- eliminacja zaskórniaków i krost.
- odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych.
- poprawa mikro cyrkulacji krwi i limfy.