Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Wychodząc naprzeciw kobiecym potrzebom oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs, jak również zagęszczanie rzęs. Zadowolenie naszych Klientek jest najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Przedłużanie rzęs oraz zagęszczanie rzęs, jakie mamy przyjemność zaoferować to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie rzęs pozwoli Ci cieszyć się mocniejszymi, dłuższymi i perfekcyjnie wyglądającymi rzęsami bez konieczności używania tuszu.

Nowa metoda zagęszczania i przedłużania rzęs, jeden do jednego, czyli sztuczna rzęsa do rzęsy naturalnej. To rewolucyjny zabieg dający naturalny efekt pięknych rzęs. Sztuczne rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Do wyboru są różne stopnie podkręcenia rzęs, długość oraz grubość. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Specjalny medyczny klej dzięki któremu przymocowuje się rzęsę jest bardzo bezpieczny, trwały i elastyczny przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs.

Zalety to zawsze piękne rzęsy i oszczędność czasu przy codziennym makijażu. Są odporne na wodę - można w nich pływać, kąpać się i korzystać z odnowy biologicznej. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy.

Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni i uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi 90 dni. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można określić na jakim etapie są naturalne rzęsy, dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po ok. 2 tygodniach dla podtrzymania pożądanego efektu.

Gabinet Kosmetyczny - MONA

Gabinet Kosmetyczny "Mona" istnieje od 2000 roku. Usługi, jakie świadczymy mają na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz całego ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn.Przedłużanie i zagęszczanie rzęs techniką jeden na jeden:

- Efektem przedłużania jest pełne i wyraziste oko.
- Zabieg przedłużania jest zupełnie bezbolesny.
- Przedłużone rzęsy utrzymują się ok. 8 tygodni.
- Materiał, z którego wykonane są rzęsy to syntetyczne włókna.
- Doklejanie uzyskujemy za pomocą specjalnego kleju.
- Klej jest lekki i elastyczny, nie wywołuje alergii, ponieważ nie dotyka skóry.