Peeling azjatycki

Peeling azjatycki jest to zabieg, który głęboko złuszcza skórę. Preparat składa się z różnych ziół, minerałów, wodorostów, soli morskiej, olejków, fitohormonów. Peeling azjatycki to zabieg znany i stosowany z ogromnym powodzeniem od wielu lat nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Preparat w odróżnieniu od innych środków nie zawiera żadnych substancji syntetycznych i chemicznych. Jest preparatem wyłącznie roślinnym. Podczas specjalistycznego masażu zawarte w ziołach witaminy, sole mineralne, enzymy oraz tzw. "substancje czynne” wnikają w głąb skóry i pozostają tam przez okres dwóch dni. Po kilku dniach ( w zależności od typu skóry, intensywności masażu) następuje złuszczenie wierzchnich warstw naskórka.

Skóra pobudzona do samo regeneracji staje się po zabiegu wyraźnie gładsza, delikatniejsza, zredukowane zostają drobne blizny, rozszerzone pory, zmarszczki, rozstępy. Zabieg Peelingu Azjatyckiego jest zabiegiem specjalistycznym i może być wykonywany tylko przez specjalnie przeszkoloną kosmetyczkę! W przypadku brodawek, znamion skórnych, koniecznie należy skonsultować się z lekarzem.

Podsumowanie

Peeling azjatycki twarzy, zabieg głębokiego złuszczania skóry twarzy: odmładza skórę, likwiduje problemy skórne, działa bakteriobójczo, daje świetne efekty dla cer trądzikowych, rozjaśnia przebarwienia, plamy i spłyca blizny, przyspiesza odnowę komórek, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Gabinet Kosmetyczny - MONA

Gabinet Kosmetyczny "Mona" istnieje od 2000 roku. Usługi, jakie świadczymy mają na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz całego ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn.Wskazania do zabiegu:

- Trądzik pospolity.
- Skóra tłusta ze skłonnościami do tworzenia się zaskórników.
- Cera o rozszerzonych porach.
- Skóra atroficzna, źle ukrwiona.
- Blizny wszelkiego rodzaju (trądzikowe, oparzeniowe, wypadkowe).
- Skóra zniszczona częstymi kąpielami słonecznymi.
- Przebarwienia.
- Skóra ze skłonnościami do przedwczesnych zmarszczek.

Przeciwwskazania do zabiegu:

- infekcyjne choroby skóry (ropne stany zapalane).
- skóra bardzo wrażliwa i alergiczna.
- trądzik różowaty.
- wszelkiego rodzaju nowotwory skóry.