Laser diodowy LIGHTSheer

Laser diodowy LIGHTSheer jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie, dającym najlepsze efekty epilacyjne. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu.

Laser diodowy LIGHTSheer amerykańskiej firmy LUMENIS jest najnowocześniejszym i najsktuteczniejszym urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Firma istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie w medycynie i kosmetologii. Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S.FDA(Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków) respektowany na całym świecie. Ponadto posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Gabinet Kosmetyczny - MONA

Gabinet Kosmetyczny "Mona" istnieje od 2000 roku. Usługi, jakie świadczymy mają na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz całego ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn.Przeciwwskazania:

- ciąża, karmienie piersią.
- opalenizna.
- leki, zioła światło uczulające.
- depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem.
- choroba nowotworowa.
- opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji.
- bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.