Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek (ssawek) w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegui systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz.

Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może być użyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała. Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie. Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako masaż ogólny, ale też jako zabieg kosmetyczny twarzy.

Gabinet Kosmetyczny - MONA

Gabinet Kosmetyczny "Mona" istnieje od 2000 roku. Usługi, jakie świadczymy mają na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz całego ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn.EFEKTY PO ZABIEGU:

- ujędrnia,modeluje biust i pośladki.
- zwiększa objętość oraz poprawia kształt biustu , pośladków.
- lift, czyli podniesienie biustu i pośladków.
- zwiększenie objętości oraz poprawienie kształtu biustu, pośladków (polepszenie odżywienia tkanek).
- wzmocnienie mięśni (stymulowanie mikrocyrkulacji).