Cellu massager

Cellu massager to metoda dzięki której możemy w sposób skuteczny i potwierdzony medycznie poprawić wygląd naszego ciała. Cały proces polega na połączeniu podciśnienia z równoczesnym bardzo precyzyjnym masażem mechanicznym.

Cellu massager jest to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych, dzięki czemu posiada ona atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

Cellu massager to przede wszystkim doskonała broń w walce z cellulitem, który jest prawdziwą zmorą wielu kobiet. Dzięki wielokrotnemu oddziaływaniu na tkankę łączną marzenie o pozbyciu się skórki pomarańczowej może stać się rzeczywistością, a nasza skóra znów będzie jędrna i sprężysta.

Dodatkowym plusem zabiegów jest stopniowe zmniejszanie się wagi ciała. Dzięki możliwości miejscowego stosowania zabiegu, utrata tkanki tłuszczowej następuje tylko tam, gdzie jest ona pożądana. W miejscach, w których chcemy zachować dawne kształty, zostają one zachowane. Poza tym Cellu massager wspomaga także eliminację toksyn z organizmu i zapobiega procesowi starzenia się skóry.

Cellu massager to również doskonały masaż. Zabieg ten usprawnia układ krwionośny, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze zostają szybciej rozprowadzone po całym organizmie, co zapewnia zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Dla współczesnych, zapracowanych kobiet dużym atutem tego zabiegu jest jego relaksujące i odprężające działanie. Zabiegi Cellu massager wpływają uspokajająco i wyciszająco na organizm, co pomaga zwalczyć nagromadzony stres. Ważną informacją jest, że Cellu massager to metoda nieinwazyjna. Upragnione efekty uzyskuje się dopiero po całej serii zabiegów, jednak już po pierwszym masażu skóra jest bardziej ukrwiona i gładka.

Gabinet Kosmetyczny - MONA

Gabinet Kosmetyczny "Mona" istnieje od 2000 roku. Usługi, jakie świadczymy mają na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz całego ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn.Cellu massager - cele zabiegu:

- Ujędrnienie skóry.
- Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.
- Modelowanie i kształtowanie sylwetki.
- Zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego.
- Usuwanie toksyn i poprawa samopoczucia
Złuszczenie naskórka; rewitalizacja stanu skóry